هیوندای سه محصول جدید برقی با پلتفرم جدید را رونمایی می کند

هیوندای سه محصول جدید برقی با پلتفرم جدید را رونمایی می کند

هیوندای خانواده ای از محصولات برقی  جدید خودرا رونمایی می کند.

هیوندای آماده می شود تا خانواده ای از محصولات برقی را که همگی بر روی پلتفرم جدید خودروهای برقی آن تولید شده و ظاهری متفاوت دارند رونمایی کند.اولین خودرو یک نسخه تولیدی از مدل مفهومی 45 است که در سال 2021 و پس از معرفی دومین  نسخه تولیدی مدل مفهومی prophecy عرضه می شود.

سومین محصول نیز که سال آینده رونمایی می شود یک مدل مفهومی خواهد بود که قرار است قابلیت های پلتفرم خودروهای الکتریکی هیوندای E-GMP را به نمایش بگذارد.

سانگ یاپ لی، مدیر طراحی هیوندای گفت: «ساختار جدید خودروهای برقی به ما امکان طراحی صاف کف کابین خودرو و افزایش فاصله محورها را می دهد و ما در حال آزمایش بر روی UPS های منحصر به فردی هستیم که تلاش می کنیم آنها را در خودرو جای دهیم».

وی افزود: «45 بیشتر یک شاسی بلند و Prophecy بیشتر یک سدان محسوب می شود. خودروی سوم نیز بزرگ‌ترین خودرو است».

خودروی 45 از لحاظ اندازه بالاتر از خودروی برقی کونا به عنوان اولین و تنها محصول برقی هیوندای قرار می گیرد و پیشتر تصاویر آن هنگام آزمایش در مسیر نوربورگرینگ ثبت شده است.

خودروی Prophecy که طراحی آن هم اکنون نهایی شده، رقیب تسلا مدل 3 خواهد بود و ظاهری متفاوت و جذاب دارد.

قبلی «
بعدی »

اکبر شاهبندری هستم،علاقمند به کارهای اینترنتی و مخصوصا وبگردی،در بین سایتها و گروه های اینترنتی مختلف جستجو میکنم و مطالب مورد علاقه خودم را در این وبسایت تحت عنوان مجله خبری تفریحی منتشر میکنم .

  • facebook
  • twitter
  • googleplus

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار