بازار خودرو

طرح فروش کوییک R آبان 1402 [+ شرایط و قیمت]


سایپا طرح فروش کوییک R آبان 1402 را ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه آغاز کرد. این طرح ویژه افرادی است که در اولویت فصول سرد سال جاری قرار دارند.

سامانه یکپارچه وزارت صمت از روز گذشته میزبان طرح فروش کوییک R آبان 1402 شده است. این خودرو هاچ‌بک دو رنگ ویژه متقاضیانی است که روز گذشته از سمت شرکت سازنده پیامک تکمیل وجه را دریافت کرده و در اولویت پاییز و زمستان 1402 قرار دارند. لازم به ذکر است که این افراد می‌توانند به وب‌سایت فروش شرکت سایپا مراجعه و ثبت‌نام خودرو را تکمیل کنند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


طرح فروش کوییک R آبان 1402 آغاز شد

روز گذشته از سمت شرکت سایپا پیامکی برای متقاضیان خودرو کوییک R که در خردادماه این هاچ‌بک را انتخاب کرده‌اند، ارسال شده است. این پیامک یه منزله فراخوانی این افراد برای تکمیل وجه نهایی خودرو است که باید فرایند آن در وب‌سایت این شرکت نهایی شود. پس از نکمیل وجه نهایی، متقاضیان می‌توانند خودرو خود را سه ماه دیگر تحویل بگیرند.

طرح فروش کوییک R آبان 1402 آغاز شد

سایپا از جمله شرکت‌هایی است که در سامانه یکپارچه وزارت صمت فعالیت داشته و دارد. این شرکت غیراز خودروهای ساخت خود، عهده‌دار واردات محصولات چانگان در این سامانه هم هست و هم‌اکنون طرح فروش شاسی‌بلند چانگان CS۵۵ پلاس را در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی فعال کرده است.

متقاضیان این کراس‌اوور چینی می‌بایست در وهله اول مبلغ 500 میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب سایپا واریز کنند. گفتنی‌ست که طرح فروش ذکر شده فعلاً پابرجاست و متقاضیانی که اسفندماه سال پیش برای خرید این خودرو اقدام کرده بودند، می‌توانند مراحل تکمیل وجه خود را نهایی کنند. همچنین موعد تحویل این خودرو نیز 90 روز به طول خواهد انجامید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد طرح فروش کوییک R آبان 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا