رمزارزها

هویت واقعی خالق بیت کوین به زودی فاش می‌شود!


به‌نظر بسیار به زمان افشای هویت واقعی خالق بیت کوین نزدیک هستیم زیرا حساب کاربری مرموز مدعی خلق بیت کوین، قصد دارد هویت خود را برملاء سازد.

به‌تازگی حساب کاربری ساتوشی در ایکس که از سال 2018 بدون فعالیتی باقی مانده بود، به‌صورت مرتب ارسال توییت‌های روزانه را از سر گرفته است. در بالای این اکانت نام ارزشمند Satoshi دیده می‌شود و حالا با انتشار بیانیه‌ای جالب، مبنی ‌بر افشای هویت واقعی خالق بیت کوین به سرتیتر خبرها تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید: پیش بینی بیت کوین در سال 2024 ؛ پیش‌بینی قیمت و نقشه راه BTC از 2024 تا 2032

افشای قریب‌الوقوع هویت واقعی خالق بیت کوین

حساب توییتر ساتوشی از تاریخ ۲ اکتبر سال جاری میلادی تاکنون هر روز پست‌هایی درباره بیت کوین به‌اشتراک می‌گذارد. این اکانت به‌تازگی در مورد ویژگی‌های فنی بیت کوین هم توضیحات نسبتاً جامعی ارائه کرده است.

از طرفی توییت جدید Satoshi توجه بسیاری را به‌خود جلب کرده است. این پست مدعی شده که هویت واقعی شخصیت ساتوشی ناکاموتو در سال 2024 و با استفاده از شواهد بسیار زیاد افشا و بدین‌ترتیب معمای خالق ناشناس بیت کوین برای همیشه حل می‌شود. جالب اینکه توییت مذکور به‌صورت وارونه نوشته شده تا فضای مرموزتری را به خود بگیرد.

گفته می‌شود حساب ساتوشی در توییتر تحت کنترل کریگ رایت است؛‌ فردی که پیش‌تر نیز بارها مدعی شده که ساتوشی ناکاموتو بوده و حق‌امتیاز وایت‌‌پیپر بیت کوین را دراختیار دارد. چند روز پیش هم فعالیت مجدد این اکانت، جنجال‌هایی را در پی داشت.

هویت واقعی خالق بیت کوین

البته ادعاهای کریگ رایت که تصور می‌شود صاحب حساب ساتوشی است، به‌طور کلی مورد پذیرش جامعه رمزارز قرار ندارد. رایت حتی رمزارز مشتق‌شده از بیت کوین موسوم‌به BSV را ایجاد کرد که به عقیده وی، بیت کوین واقعی است.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه شما در خصوص افشای هویت واقعی خالق بیت کوین چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا