موبایل و فناوری

اظهارات عجیب رئیس سازمان استاندارد: رجیستری آیفون 14 به زودی انجام می‌شود، برای خریدش پول جمع کنید!


در میان تعجب همگان رئیس سازمان استاندارد از رجیستری آیفون 14 خبر داده و حتی اعلام کرده که به‌منظور خریداری این محصول پول جمع کنید.

به گزارش تکراتو و به نقل از خبرگزاری تسنیم، «مهدی اسلام پناه»، رییس سازمان ملی استاندار ایران طی نشست خبری روز جاری در واکنش به پرسش خبرنگاران درباره رجیستری آیفون 14 مدعی شد: «گوشی آیفون 14 ریجستر خواهد شد.»

بیشتر بخوانید: پایان دور زدن رجیستری ؛ طرح جمع‌آوری آیفون 15 از بازار آغاز شد!

تکذیب خبر رجیستری آیفون 14

اسلام‌پناه در اظهاراتی که ایسنا نیز آن را منتشر کرده، بیان کرده است: «انشااله این کالا رجیستر خواهد شد. این گوشی از نظر تکنولوژی مشکلی ندارد، البته باید در نظر داشت که موبایل مشمول استاندارد اجباری نیست و این موضوع زیرمجموعه وزارت ارتباطات است. اما پول ذخیره کنید که به زودی بتوانید آیفون 14 بخرید.»

این سخنان تردید بسیاری را در برداشت و همانطور که انتظار می‌رفت، خبر رجیستری آیفون 14 به‌سرعت تکذیب شد. در همین راستا به نقل از تسنیم، سخنگوی ستاد مباره با قاچاق کالا از تداوم ممنوعیت واردات و جمع‌آوری آیفون 14 و 15 از بازار خبر داد.

رجیستری آیفون 14

«حمیدرضا دهقانی نیا» در این رابطه بیان کرد: «پیرو ابلاغیه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در هفته گذشته فرایند جمع‌آوری گوشی‌های آیفون قاچاق 14 و 15 از بازار آغاز شده و این روند ادامه داشته و خللی در اجرای آن صورت نگرفته است.»

در مصاحبه تسنیم با سخنگوی ستاد مباره با قاچاق کالا عنوان شده است: «موضوع رجیستر شدن یا نشدن تلفن‌های همراه مربوط به حوزه استاندارد نیست و نباید در این خصوص اظهار نظری صورت گیرد.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص تکذیب خبر رجیستری آیفون 14 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا