بازار خودرو

طرح فروش دایون Y5 مرداد 1402 [+شرایط، قیمت و موعد تحویل]


طرح فروش دایون Y5 مرداد 1402 ویژه متقاضیان سامانه یکپارجه وزارت صمت اعلام شد. صنایع خودروسازی ایلیا این خودرو جذاب را با قیمت غیرقطعی عرضه خواهد کرد.

طرح فروش دایون Y5 مرداد 1402 ویژه متقاضیان دور دوم سامانه یکپارچه وزارت صمت توسط صنایع خودروسازی ایلیا ابلاغ شد. بنابر اعلام این شرکت خودروسازی، قیمت دایون Y5 قطعی نیست و متقاضیان می‌توانند پس‌از دریافت پیامک با مراجعه به وب‌سایت این شرکت ثبت‌نام اولیه را انجام داده و و برای پرداخت وجه نیز می‌توانند به بانک مراحعه کنند. شرایط کامل طرح فروش دایون Y5 را می‌توانید در ادامه نوشته بخوانید.

بیشتر بخوانید: طرح فروش کرمان موتور مرداد 1402 [+شرایط، قیمت و موعد تحویل]

طرح فروش دایون Y5 مرداد 1402 اعلام شد

شرکت صنایع خودروسازی ایلیا شرایط فروش خودروی دایون ویژه مرداد 1402 را با قیمت غیرقطعی و با تحویل ۹۰ روزه ویژه برگزیدگان دور دوم سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام کرده است.

طرح فروش دایون Y5 مرداد 1402 اعلام شد

براساس اعلام صنایع خودروسازی ایلیا، تحویل خودرو طی ۹۰ روز کاری خواهد بود. متقاضیان برای ثبت‌نام پس از دریافت پیامک با مراجعه به وب‌سایت شرکت صنایع خودروسازی ایلیا می‌توانند ثبت‌نام اولیه را انجام دهند و برای پرداخت وجه و مراجعه به بانک فرم رزرو دریافت نمایند.

میزان پیش‌پرداخت خرید دایون ۷میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام شده است. پرداخت به صورت نقدی و در زمان ثبت‌نام انجام می‌شود. در این طرح فروش با تحویل ۹۰ روزه، ۲۰ درصد جریمه تأخیر تحویل به صورت سالانه و ۹ درصد سود انصراف سالانه و ۱۲ درصد سود مشارکت (سالانه) در نظر گرفته شده است. شاسی‌بلند دایون در رنگ های سفید، مشکی، خاکستری به فروش می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش دایون Y5 مرداد 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: اسب بخار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا