نرم افزار و برنامه ها

واتس‌اپ روی ویژگی دسته‌بندی چت‌ها کار می‌کند


واتس‌اپ با کار روی امکان فیلترکردن چت‌ها به‌طور مستقیم از طریق خود برنامه، قصد دارد تجربه کاربران را بهبود بخشد. علاوه‌براین، چندین تغییر جزئی به این پلتفرم پیام‌رسان اضافه شده است.

براساس گزارش WABetainfo، ویژگی جدید واتس‌اپ که در نسخه 2.23.14.17 برنامه مشاهده شده، با قراردادن یک دکمه فیلتر در لیست مکالمات، فیلترکردن چت‌ها را برای کاربران راحت‌تر می‌کند. همان‌طور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، واتس‌اپ سه گزینه را در بالای صفحه چت‌ها در دسترس کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند از طریق آن‌ها، چت‌های خود را براساس پیام‌های خوانده‌نشده، مکالمات شخصی و چت‌های مربوط به کسب‌و‌کار دسته‌بندی کنند.

البته با توجه به اینکه این ویژگی هنوز در دست توسعه است، کمبودهایی مانند عدم وجود فیلتر اختصاصی برای چت‌های گروهی نیز در آن دیده می‌شود. با توجه به اهمیت چت‌های گروهی برای بسیاری از کاربران واتس‌اپ، وجود یک فیلتر اختصاصی برای دسترسی راحت‌تر به این مکالمات مفید خواهد بود.

البته واتس‌اپ ممکن است پس از ارائه این ویژگی، در نسخه‌های بعدی فیلتر مربوط به چت‌های گروهی را نیز به برنامه خود اضافه کند.

نمایش ساده‌تر استیکرها در واتس‌اپ

علاوه بر این ویژگی، واتس‌اپ همچنین درحال کار روی تغییر جزئی دیگری برای کاربران خود است تا در هنگام انتخاب یک ایموجی، استیکرهای مربوط به آن نیز توسط یک پنل پاپ‌آپ نمایش داده شود؛ مانند تصویر بالا. این ویژگی از مدت‌ها قبل در برنامه‌های پیام‌رسان دیگر مانند تلگرام وجود داشته و حالا متا قصد دارد تا آن را به سرویس پیام‌رسان خود اضافه کند.

این دو ویژگی هم‌اکنون در دست توسعه قرار دارند و کاربران واتس‌اپ می‌توانند انتظار داشته باشند که در به‌روزرسانی‌های آینده ارائه شود. علاوه‌براین، واتس‌اپ روی ویژگی‌های دیگری نیز کار می‌کند؛ ازجمله امکان ارسال ویدیوهای باکیفیت، روشی جدید برای انتقال‌ها چت‌ها از طریق کد QR و انتخاب مدت‌زمان برای پیام‌های پین‌شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا