کامپیوتر و سخت افزار

تاریخ عرضه انویدیا GeForce RTX 4060 Ti با 16 گیگابایت حافظه مشخص شد


بر اساس آخرین اطلاعات، کارت گرافیک انویدیا RTX 4060 Ti، با 16 گیگابایت حافظه، قرار است در تاریخ 18 جولای (27 تیر) به بازار عرضه شود. این تاریخ به معنی در دسترس بودن برای سفارش، حمل و نقل و توزیع جهانی مدل‌های مختلف است. با این حال، جزئیات مربوط به دوره بررسی‌ها و ممنوعیت فروش آن هنوز فاش نشده است.

کارت گرافیک ایسوس RTX 4060 Ti همراه با اسلات M.2 SSD!

شاید 16 گیگابایت حافظه نظر گیمرها را به خود جلب کند

RTX 4060 Ti که پیش از این با حافظه 8 گیگابایتی عرضه شده بود، با استقبال گرم گیمرها مواجه نشد، که عمدتاً به دلیل قیمت بالای 399 دلاری آن بود. قیمت نسخه با ظرفیت دو برابر حافظه قبلاً تأیید شده است و قیمت آن 499 دلار است و هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه انویدیا قصد داشته باشد قبل از عرضه مدل جدید تغییراتی در قیمت انجام دهد وجود ندارد.

تاریخ عرضه RTX 4060 Ti 16 گیگابایت

در این میان، AMD نیز به طور قابل توجهی در مورد به روز رسانی‌های میان رده خود سکوت کرده است و انویدیا بدون هیچ رقیبی از سوی خانواده RDNA3 باقی مانده است. علاوه بر این، نقشه‌های راه فاش شده هیچ اشاره‌ای در مورد ورود پردازنده‌های گرافیکی به‌روزرسانی‌شده Intel Alchemist+ به بازار ارائه نکرده‌اند که این موضوع نیز موقعیت انویدیا را در بازار تقویت می‌کنند.

درست مانند RTX 4060 non-Ti، مدل Ti به روز شده با حافظه 16 گیگابایتی نیز یک مدل انحصاری شرکای تجاری خواهد بود. به عبارت دیگر، در این مورد نیز خبری از Founders Edition تولید شده توسط خود انویدیا نخواهد بود.

مطالب مرتبط:

بدون امتیاز