کامپیوتر و سخت افزار

اینتل رسماً تولید کارت گرافیک Arc A770 Limited Edition را متوقف کرد


اینتل به طور غیرمنتظره‌ای اعلام کرد که تولید کارت گرافیک Arc A770 Limited Edition را متوقف کرده است و دیگر این محصول را عرضه نخواهد کرد. این اعلامیه فقط بر پردازنده‌های گرافیکی با برند اینتل «نسخه محدود» و فعلاً فقط محصولات سری A770 را تحت تأثیر قرار می‌دهد. PC Gamer تأیید می‌کند که این بدان معنی است که تمام طراحی‌های شرکای این شرکت به همان شکل قبلی خود ادامه می‌دهند و اینتل مانند گذشته سیلیکون‌ها را برای شرکت‌های مذکور ارسال خواهد کرد.

اینتل کارت گرافیک Arc A60 PRO و A60M Pro را معرفی کرد

کارت گرافیک Arc A770 Limited Edition دیگر وجود ندارد

کارت گرافیک Arc A770 Limited Edition یکی از معدود مدل‌های اینتل بود که با 16 گیگابایت VRAM عرضه شد. این بدان معناست که تنها سه مدل Arc A770 16GB در بازار باقی خواهند ماند، از جمله: ACER Predator Bisfrost و Gunnir Photon، بنابراین مطمئناً دیگر این لیست طولانی نیست. با این حال، اینتل همچنین یک محصول 8 گیگابایتی را به شرکای خود ارائه می‌دهد و چهار مدل نیز از این پیکربندی برخوردار هستند.

اینتل تولید Arc A770 Limited Edition متوقف کرد

شایان ذکر است اطلاعیه تغییر قیمت روز گذشته صادر شده و هم اکنون لازم الاجرا شده است. شرکت اینتل معمولاً زودتر متوقف شدن تولید یا دیگر تغییرات در محصول خود را اعلام می‌کند که این بار شامل حال کارت گرافیک Arc A770 Limited Edition شده است. اما معمولا چنین فرآیندهایی مراحل زیادی دارد (ممکن است تا یک سال طول بکشد). این PCN قبلاً ایجاد شده است، که نشان می‌دهد دیگر کارت LE ساخته نخواهد شد.

آنچه به همان اندازه مهم است، اعلان تغییر محصول برای Arc A750 Limited Edition که یکی از مقرون به صرفه‌ترین GPUهای «مدرن» در بازار است، صادر نشد.

مطالب مرتبط:

بدون امتیاز