بازار خودرو

طرح فروش ایرانخودرو خرداد 1402 ویژه منتخبین سامانه یکپارچه فروش خودرو [+شرایط و قیمت]

[ad_1]

با صدور فراخوان ایرانخودرو برای واریز پیش پرداخت 7 محصول این خودروساز رسما از طرح فروش ایرانخودرو خرداد 1402 ویژه منتخبین سامانه یکپارچه فروش خودرو رونمایی کرد.

فراخوان ایرانخودرو برای واریز پیش پرداخت 7 محصول این شرکت ویژه منتخبین سامانه یکپارچه فروش خودرو منتشر شد. ایران خودرو برای متقاضیان خودرویی که در سامانه یکپارچه اولویت‌بندی شده‌ و از طرف این شرکت پیامک دریافت کرده‌اند فراخوان واریز میلغ پیش‌پرداخت را صادر کرده است. زمان تحویل این خودرها پاییز 1402 بوده و قیمت محصولات به روز تحویل خواهد بود.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: عرضه محصولات بهمن موتور با قیمت شورای رقابت تکذیب شد

طرح فروش ایرانخودرو خرداد 1402 ویژه منتخبین سامانه یکپارچه فروش خودرو

ایران خودرو به اطلاع عموم متقاضیان و نمایندگی‌های مجاز می‌رساند شرایط پیش‌فروش (فراخوان) برخی از محصولات شرکت ایران خودرو صرفأ جهت بخش دوم اولویت‌های پاییز ۱۴۰۲ با موعد تحویل آبان ۱۴۰۲ به شرح ذیل اعلام می‌شود.

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌اند و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت‌های پاییز ۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آن‌ها درج شده است می‌توانند دراین بخشنامه ثبت‌نام کنند.

در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

فراخوان ایرانخودرو برای واریز پیش پرداخت 7 محصول صادر شد

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش ایرانخودرو خرداد 1402 ویژه منتخبین سامانه یکپارچه فروش خودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا