موبایل و فناوری

هدفگذاری سامسونگ برای فروش 20 میلیون گوشی تاشو در سال 2024


سامسونگ با یک هدفگذاری جدید قصد دارد رویای فروش 20 میلیون گوشی تاشو در سال 2024 را بدست آورد تا در این عرصه بی‌رقیب باقی بماند.

خبرگزاری کره‌ای The Elec در یک گزارش جدید از برنامه‌های سامسونگ برای فروش 20 میلیون گوشی تاشو در سال 2024 خبر داد. غول فناوری جهان تا پیش از این و در زمان کنونی نیز حرف اول را در بازار گوشی‌های هوشمند می‌زند. بهتر است بدانید که سامسونگ برای افزایش محبوبیت خود در این بازار، گوشی‌های زد فولد و زد فلیپ 6 را کاملاً بازطراحی خواهد کرد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


سامسونگ به فکر فروش 20 میلیون گوشی تاشو در سال 2024 افتاده است

سامسونگ احتمالاً تا پایان سال جاری میلادی مجموعاً ۱۰ میلیون گوشی تاشدنی می‌فروشد که شامل سه میلیون گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ و هفت میلیون گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ است. سامسونگ در ابتدای ۲۰۲۳ گفته بود که امسال ۱۶ میلیون گوشی عرضه خواهد کرد.

سامسونگ در سال‌های نه‌چندان دور حرف اول را در بازار گوشی‌های تاشدنی می‌زد و بهترین گوشی‌های تاشو را می‌ساخت؛ بااین‌حال شرکت‌های چینی در سال‌های اخیر پیشرفت قابل‌ توجهی تجربه کرده‌اند. هواوی یکی از برندهایی به‌شمار می‌رود که کنترل بسیار زیادی بر بازار گوشی‌های تاشدنی چین دارد (چین دارای بزرگ‌ترین بازار موبایل دنیا است).

هدفگذاری سامسونگ برای فروش 20 میلیون گوشی تاشو در سال 2024

The Elec می‌گوید؛ سامسونگ برای افزایش استقبال از گوشی‌های تاشدنی‌اش می‌خواهد گلکسی زد فولد ۶ را سال آینده با بازطراحی قابل‌ توجهی همراه کند. فعلاً به قیمت گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ و قیمت گوشی گلکسی زد فلیپ ۶ اشاره نشده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره هدفگذاری سامسونگ برای فروش 20 میلیون گوشی تاشو در سال 2024 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا