نرم افزار و برنامه ها

نظرسنجی و امکان ارسال فایل GIF


شبکه اجتماعی تردز متعلق به متا اخیراً قابلیت‌های ایجاد نظرسنجی و ارسال فایل‌های GIF را برای کاربران خود فراهم کرده است. همچنین «آدام موسری»، رئیس اینستاگرام فاش کرد که این شرکت در حال آزمایش امکان نمایش تعداد بازدید پست‌های Threads و همچنین قابلیت پین‌کردن پست‌ها در پروفایل کاربران و پاسخ‌های ثبت‌شده است.

قابلیت نظرسنجی و ارسال فایل GIF هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است و «مارک زاکربرگ»، مدیرعامل متا برای نمایش این ویژگی‌ها در یک پست از GIF استفاده کرده و در پست دیگری یک نظرسنجی برگزار کرده است. هرچند این دو قابلیت جدید نسبتاً جزئی هستند، اما اضافه‌شدن آن‌ها به تردز به‌عنوان رقیب ایکس (توییتر) قابل‌توجه است.

قابلیت‌های جدید تردز

نظرسنجی زاکربرگ شامل سه گزینه می‌شود (در حال حاضر حداکثر می‌توان از چهار گزینه استفاده کرد) و همچنین تایمری دارد که زمان پایان‌یافتن آن را نشان می‌دهد. علاوه بر این تعداد کل رأی‌های ثبت‌شده نیز در آن مشخص است. با این حال برای دیدن نتایج نظرسنجی باید در آن شرکت کنید. همچنین تردز پس از پایان نظرسنجی، نتیجه آن را به کاربران شرکت‌کننده اعلام می‌کند.

همانطور که در تصاویر بالا نیز قابل مشاهده است، ارسال فایل‌های GIF نیز از طریق GIPHY در این شبکه اجتماعی ساده‌تر شده است.

همچنین موسری در یکی از پست‌های خود به کار روی قابلیت نمایش تعداد بازدید پست‌ها و پین‌کردن برخی پیام‌ها اشاره کرده است. این قابلیت‌ها نیز چندان جدید نیستند و شبکه اجتماعی ایکس تاکنون آن‌‌ها را برای کاربران خود فراهم کرده است.

تردز در ژوئیه گذشته راه‌اندازی شد و متا تاکنون از پیشرفت آن راضی بوده است. زاکربرگ اخیراً فاش کرده بود که این اپلیکیشن در حال حاضر تقریباً 100 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و احتمالاً طی سال‌های آینده، تعداد کاربران فعال ماهانه این برنامه بتواند به 1 میلیارد نفر برسد. همچنین اخیراً قابلیت ویرایش و انتشار پست‌ صوتی در تردز فراهم شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا