رمزارزها

پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT

[ad_1]

براساس پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT حدود سال 2140 این امر خاتمه یافته و سپس هیچ پاداشی برای استخراج‌کنندگان بیت کوین ارائه نمی‌شود.

اعطای پاداش‌های بلاک یکی از روش‌های تشویق استخراج‌کنندگان بیت‌کوین بوده که بعد از انجام موفق عملیات ماینینگ یک بلوک، به ماینرها داده می‌شود، هم‌اکنون 6.25 بیت کوین پاداش این فرآیند است. با این وجود با هر چرخه هاوینگ (halving)، پاداش بلوک به میزان 50٪ کاهش خواهد یافت. به عنوان نمونه، پس از هاوینگ در سال 2024، ماینرها جهت استخراج موفقیت‌آمیز یک بلوک، تقریباً در حدود 3.125 بیت کوین به دست خواهند آورد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

از طرفی پس از اتمام روند اعطای پاداش ماینینگ طبق پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT ماینرها صرفاً از طریق کارمزد تراکنش‌های شبکه بیت کوین پاداش دریافت می‌کنند. همچنین علاوه‌بر اتکا به کارمزد تراکنش، استخراج‌کنندگان به علت افزایش رقابت باید اقدامات لازم برای توسعه تجهیزات خود را نیز انجام دهند. در بین احتمالات گوناگون، به باور ChatGPT ماینرها احتمالاً گزینه‌های جایگزین ارزهای دیجیتال را جهت دستیابی به فرصت‌های استخراج سودآور مورد بررسی قرار خواهند داد.

بیشتر بخوانید: افزونه ChatGPT سولانا معرفی شد؛ انجام تمام مبادلات رمزارزی با چت‌بات هوشمند

پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT

لازم به ذکر است که بیت کوین یک توکن غیرتورمی بوده و عرضه آن برای همیشه ثابت باقی خواهد ماند. به همین جهت، ChatGPT نیز اعتقاد دارد که امکان ثبت عملکردی همچون طلا را به عنوان یک ذخیره ارزش دارد. طبق پیش‌بینی هوش مصنوعی ChatGPT قیمت بیت کوین احتمالاً تا سال 2100 به 1 میلیارد دلار و تا سال 2140 به 10 میلیارد دلار دست پیدا کند.

پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT

افزون بر این، براساس گمانه‌زنی‌های این چت‌بات سال 2140 درواقع سال پایان تورم بیت کوین بوده و نیز با کمبود دارایی انطباق پیدا خواهد کرد. بنابراین، با افزایش تقاضا و کمبود آشکار دارایی، قیمت آن به مقادیر نجومی و عجیبی خواهد رسید.

مؤسسات مختلف همچون Ark Invest نیز طی پیش‌بینی‌های خود تا سال 2030، قیمت بیت کوین را 1 میلیون دلار تخمین می‌زنند و پس از آن احتمالاً قیمت بیت کوین از 1 میلیارد دلار هم بیشتر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص پیش بینی آینده استخراج بیت کوین توسط ChatGPT چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا