بازار خودرو

وام 200 میلیونی جایگزینی ون‌های فرسوده [+جزئیات]


وام 200 میلیونی جایگزینی ون‌های فرسوده ابلاغ شد. بر این اساس مدیر نوسازی ناوگان سازمان تاکسیرانی پایتخت اعلام کرد که این وام جهت جایگزینی با خودرو سورن پلاس است.

امین رهبر مدیر نوسازی ناوگان سازمان تاکسیرانی شهر تهران خبر از اعطای وام 200 میلیونی جایگزینی ون‌های فرسوده داد. بنابر گفته‌های وی، برای جایگزینی ون‌های فرسوده پایتخت، خودرو سمند سورن دوگانه‌سوز درنظر گرفته شده است که مالکین این ون‌ها می‌توانند از آن استفاده کرده و صاحب یک خودرو نو سواری شوند. گفتنی‌ست که سود این وام 8 درصد بوده و اقساط آن 60 ماه با تنفس 3 ماه است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


وام 200 میلیونی جایگزینی ون‌های فرسوده

به گزارش تکراتو و به نقل از ایسنا، امین رهبر از ارایه تسهیلات ویژه برای نوسازی تاکسی‌های ون فرسوده خبر داد و گفت:

با توجه به قیمت بالای ون‌های موجود و عدم امکان پرداخت آن برای تاکسیرانان، این تسهیلات به منظور نوسازی ون‌های فرسوده در دستور کار قرار دارد.

وام 200 میلیونی جایگزینی ون‌های فرسوده

مدیر نوسازی ناوگان سازمان تاکسیرانی شهر تهران افزود: «برای جایگزینی ون‌های فرسوده خودروی «سمند سورن پلاس دوگانه سوز» در نظر گرفته شده است که مالکان ون‌های فرسوده برای این منظور می‌توانند از تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی با کارمزد ۸ درصد و اقساط ۶۰ ماهه با سه ماه تنفس بهره‌مند شوند.»

بنا بر گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، وی افزود:

تاکسیرانان دارای خودرو ون فرسوده می‌توانند با دریافت وام و اسقاط خودرو خود تا قبل از ارائه پیش فاکتورهای جدید از سوی خودرو ساز با کمترین آورده نقدی ماشین خود را نوسازی کنند. تاکسیرانان متقاضی برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام می‌توانند از ساعت ۸ الی ۱۱ به اداره نوسازی سازمان مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص وام 200 میلیونی جایگزینی ون‌های فرسوده چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا