بازار خودرو

رشیدی کوچی: ایرانخودرو و سایپا بیشتر از اسرائیل جنایت کرده‌اند! [+ویدیو]


شرکت‌های خودروسازی ایرانخودرو و سایپا برای چندمین بار توسط رشید کوچی مورد انتقاد قرار گرفتند. این نماینده مجلس معتقد است که جنایت این دو خودروساز بیشتر از اسرائیل است.

جلال رشیدی کوچی نماینده مجلس و یکی از منتقدین سرسخت خودروسازان بزرگ داخلی، به تازگی در برنامه فرامتن که از شبکه افق بر روی آنتن رفت، برای چندمین بار از سال گذشته تاکنون، شرکت‌های خودروسازی ایرانی علی‌الخصوص ایرانخودرو و سایپا را به باد انتقاد گرفته است. وی در سخنان جدید خود در این برنامه تلویزیونی صراحتاً بیان کرد که این دو خودروساز داخلی بیشتر از اسرائیل در حق این مردم جنایت کرده‌اند.

البته با نگاهی به عملکرد این خودروسازان و محصولات بی‌کیفیتی که به دست مردم می‌دهند و در بازار به فروش می‌رسانند، می‌توان نتیحه گرفت که این نماینده مجلس حرف حق را زده است.

بیشتر بخوانید: مقایسه قیمت خودروهای خارجی در ایران و امارات [+جدول]

ایرانخودرو و سایپا جنایتکارتر از اسرائیل هستند!

جلال رشیدی کوچی، نماینده مجلس، در برنامه فرا متن شبکه افق اظهار نظری در مورد عملکرد دو خودروساز بزرگ کشور داشته و آنها را جنایتکارتر از اسرائیل دانسته است.

پیش‌تر نیز مناظره جنجالی رشیدی کوچی با سید مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی و فضای رسانه‌ای کشور داشت. رشیدی کوچی در آن مناظره از کیفیت بسیار پایین خودروهای ایرانی انتقاد کرد و گفت که محصولات ایرانی در هنگام سانحه به اجزای تشکیل‌دهنده‌شان تجزیه می‌شوند. اما نُقل تنش بین این دو نماینده مجلس به عدم تفاوت بین خودرو 206 با لندکروز از طرف میرسلیم برمی‌گردد که تا مدتها ترند اصلی فضای رسانه‌ای بود. رشیدی کوچی اینبار در مناظره با نماینده شورای رقابت بازهم خودروسازان را نقره‌داغ کرد:

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص قیاس جالب رشیدی کوچی از ایرانخودرو و سایپا با اسرائیل چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: آخرین خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا