پرکارترین هنرمندان زن سینما و تلوزیون

شقایق دهقان

در این گزارش به معرفی پرکارترین هنرمندان زن عرصه سینما و تلوزیون کشور میپردازیم.

بازیگران طناز زن پیشتاز هستند

در جدول بازیگران زن هم آنها که در فیلم های کمدی حضور داشته اند در ردیف پرکارترها قرار گرفته اند. از بین ۹ نفری که در این جدول هستند فقط آتنه فقیه نصیری، الهام حمیدی و نفیسه روشن هستند که طنز تلویزیونی نداشته اند.
نفر اول فهرست، مریم امیرجلالی است که به دلیل حضور پررنگش در سریال های کمدی رتبه اول پرکارترین بازیگر زن را کسب کرده است.

مریم امیرجلالیشقایق دهقان در بیشتر سریال های طنز مهران مدیری و سروش صحت حضور داشته و به همین علت با ۱۶ سریال سوم شده است.

شقایق دهقانمرجانه گلچین که نسبت به دیگران سابقه بیشتری در تلویزیون دارد با ۱۵ سریال در جایگاه چهارم ایستاده است.

مرجانه گلچیننفیسه روشن اساسا یک بازیگر تلویزیونی است و کفه فعالیت های تلویزیونی اش در مقایسه با سینما خیلی سنگین تر است. او سریال هایی چون پنج کیلومتر تا بهشت، دارا و ندار، ساختمان ۸۵، مثل هیچ کس، روزگار قریب و اغما را در کارنامه دارد و با طیف متنوعی از کارگردان های تلویزیون همکاری کرده است.

نفیسه روشنالهام حمیدی با این که در جایگاه نهم قرار گرفته ولی در چند سریالش مثل “شوق پرواز” و “زیر تیغ” ایفاگر یکی از نقش های اصلی بوده است.

الهام حمیدی

قبلی «
بعدی »

اکبر شاهبندری هستم،علاقمند به کارهای اینترنتی و مخصوصا وبگردی،در بین سایتها و گروه های اینترنتی مختلف جستجو میکنم و مطالب مورد علاقه خودم را در این وبسایت تحت عنوان مجله خبری تفریحی منتشر میکنم .

  • facebook
  • twitter
  • googleplus

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار