مسابقه عکس نشنال‌ جئوگرافیک ۲۰۱۴

مسابقه عکس نشنال‌ جئوگرافیک 2014

تصاویر برگزیده مسابقه عکس نشنال‌ جئوگرافیک ۲۰۱۴


وب‌سایت نشنال‌ جئوگرافیک، همچون سال‌های گذشته، علاقمندان به عکاسی را دعوت کرده تا در مسابقه عکاسی ۲۰۱۴ این وب‌سایت شرکت کنند. بنا به این گزارش، مسابقه عکس نشنال‌جئوگرافیک همه ساله در سه بخش مختلف برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۴ برابر با نهم آبان ماه فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در این مسابقه ارسال کنند.

در هر یک از بخش‌های سه‌گانه این مسابقه، یک نفر برنده خواهد شد و در نهایت تصاویر منتخب در مجله نشنال‌جئوگرافیک به چاپ خواهند رسید. نتایج نهایی این مسابقه، نیمه دوم آبان ماه اعلام می‌شود. جایزه نفر اول این مسابقه ۱۰۰۰۰ دلار آمریکا و سفر به مقر نشنال جئوگرافیک در واشنگتن به‌منظور شرکت در سمینار عکاسی سالانه نشنال جئوگرافی خواهد بود. برگزیده عکس هایی که تاکنون به این مسابقه راه یافته اند را در زیر می بینید:

 مسابقه عکس نشنال‌ جئوگرافیک 2014  مسابقه عکس نشنال‌ جئوگرافیک 2014  مسابقه عکس نشنال‌ جئوگرافیک 2014  مسابقه عکس نشنال‌ جئوگرافیک 2014  مسابقه عکس نشنال‌ جئوگرافیک 2014  مسابقه عکس نشنال‌ جئوگرافیک 2014

قبلی «
بعدی »

اکبر شاهبندری هستم،علاقمند به کارهای اینترنتی و مخصوصا وبگردی،در بین سایتها و گروه های اینترنتی مختلف جستجو میکنم و مطالب مورد علاقه خودم را در این وبسایت تحت عنوان مجله خبری تفریحی منتشر میکنم .

  • facebook
  • twitter
  • googleplus

1 دیدگاه

  1. پینگ بک: عکسهای منتخب نشنال جئوگرافی | بهترین عکس های نشنال جئوگرافی | گالری عکس پاسینیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار