موبایل و فناوری

نمایشگر بیرونی موتورولا ریزر 40 اولترا در تست مقاومت شکست + ویدیو


موتورولا ماه گذشته از گوشی تاشو پرچمدار ریزر 40 اولترا رونمایی کرد و حالا با کمک کانال یوتوب JerryRigEverything شاهد تست دوام و مقاومت این دستگاه هستیم.

طبق معمول، JerryRigEverything مقاومت گوشی را با آزمایش‌های خراش نمایشگر و بدنه، در معرض حرارت قرار دادن نمایشگر و البته تست خمش بسیار جذاب، آزمایش می‌کند. همانطور که در ویدیو نیز دیده می‌شود، نمایشگر داخلی ریزر 40 اولترا در برابر خراشیدن بسیار آسیب‌پذیر است و در سطح 2 و 3 سختی موس خراش‌هایی روی آن دیده می‌شود.

با این حال، نمایشگر خارجی 3.6 اینچی این گوشی تاشو که همچنین یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن محسوب می‌شود، در برابر خراش مقاومت بهتری دارد و در سطح 7 خراش‌های عمیقی روی آن دیده می‌شود. هرچند پنل پشتی دستگاه دارای پوششی مقاوم در برابر خراشیدگی است، اما لبه‌های کناری ریزر 40 اولترا نیز به راحتی مستعد دریافت خراش هستند.

نمایشگر داخلی دستگاه در برابر حرارت نیز مقاومت بسیار کمی دارد و زمانی که زک، حرارت را به آن نزدیک می‌کند، لکه سیاهی روی آن شکل می‌گیرد که ناپدید نیز نخواهد شد.

تست خمش ریزر 40 اولترا

احتمالاً قابل‌توجه‌ترین بخش ویدیو به تست خمش دستگاه مربوط می‌شود. در حالی که شاید بسیاری انتظار داشته باشند که نمایشگر اصلی و انعطاف‌پذیر موتورولا ریزر 40 او‌لترا دچار آسیب شود، اما نمایشگر بیرونی دستگاه که توسط گوریلا گلس ویکتوس از آن محافظت می‌شود، می‌شکند!

با این وجود، می‌توان گفت که گوشی تاشو موتورولا ریزر 40 اولترا در تست مقاومت خود عملکرد چندان خوبی نشان نداده است.

در چند وقت گذشته JerryRigEverything مقاومت گوشی‌های دیگری را نیز آزمایش کرده است. هفته گذشته ناتینگ فون 2 موفق شده بود تا از تست مقاومت آن سربلند بیرون بیاید و پیش از آن، گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل در تست مقاومت این کانال یوتوبی نابود شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا