بازار خودرو

طرح فروش کوییک اس تیر 1402 ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه [+شرایط و قیمت]


طرح فروش کوییک اس تیر 1402 مختص متقاضیان سامانه یکپارچه وزارت صمت اعلام شد. مشتریان تنها 3 روز برای تکمیل وجه خودرو مهلت دارند.

طرح فروش کوییک اس تیر 1402 توسط سایپا ابلاغ شد. شرکت سایپا روز گذشته برای متقاضیان خودرو کوییک S که موعد تحویل خودروشان پاییز و زمستان 1402 است، پیامک ارسال کرده است. لذا تمامی متقاضیانی که در سامانه یکپارچه وزارت صمت ثبت‌نام کرده‌اند، می‌بایست نهایتاً تا 31 تیرماه با مراجعه به وب‌سایت فروش سایپا، نسبت‌به تکمیل وجه خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: طرح فروش ریسپکت تیر 1402 ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه [+شرایط و قیمت]

طرح فروش کوییک اس تیر 1402 اعلام شد

در ادامه اعلام بخشنامه‌های فروش برای متقاضیان سامانه یکپارچه، گروه خودروسازی سایپا نیز شرایط پیش‌فروش کوییک S را اعلام کرد. این شرایط ویژه متقاضیان مرحله دوم سامانه یکپارچه است که اولویت تعیین شده برای آنها، خودرو کوییک S بوده است. موعد تحویل خودرو به این گروه از متقاضیان، پاییز و زمستان 1402 اعلام شده بوده است. سایپا برای متقاضیانی که شرایط پیش‌فروش کوییک S تیرماه شامل حال آنها می‌شود، در تاریخ 29 تیرماه 1402 پیامک اطلاع‌رسانی را ارسال کرده است.

در شرایط پیش‌فروش کوییک S، پیش‌پرداختی معادل 134 میلیون و 420 هزار تومان از متقاضیان مطالبه شده است. قیمت خودرو نیز مطابق نرخ روز و در زمان تحویل خودرو مشخص خواهد شد. موعد تحویل خودروها نیز بین آذر الی اسفندماه 1402 اعلام شده است.

متقاضیانی که در تاریخ 29 تیرماه 1402 پیامک شرکت در این شرایط فروش را دریافت کرده‌اند، به مدت 3 روز فرصت ثبت‌نام و تکمیل وجه دارند. بنابراین مشتریان تا تاریخ 31 تیرماه 1402 فرصت دارند به سایت فروش اینترنتی سایپا مراجعه کنند و با دریافت کد کاربری، وجه مورد نظر را به حساب شرکت واریز نمایند.

طرح فروش کوییک اس تیر 1402 اعلام شد

آخرین قیمت کوییک S از سوی سایپا در فروردین‌ماه امسال اعلام شد. در حال حاضر قیمت نهایی این خودرو برای مشتریان، 268 میلیون و 194 هزار تومان است. این خودرو در زمستان 1401، حدود 185 میلیون تومان قیمت داشت.

کوییک S نسخه فیس‌لیفت کوییک محسوب می‌شود که تغییراتی را در جلوپنجره تجربه کرده است. سبک سپر و چراغ این خودرو به نسخه سدان یعنی ساینا S شبیه است. با این حال طراحان سایپا سعی کرده‌اند با افزودن خطوط مشکی رنگ زیگزاگی به سپر این خودرو، جوان پسند بودن کوییک S را به بیننده القا کنند. یکی دیگر از تغییرات کوییک S نسبت به کوییک عادی، اضافه شدن دی‌لایت است. بنابراین به جای خطوط پلاستیکی نقره‌ای رنگ سپرها در کوییک عادی و کوییک R، دو نوار دی‌لایت روی این خودرو نصب شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش کوییک اس تیر 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا