بازار خودرو

انصراف نیمی از متقاضیان خودروهای مونتاژی در نتیجه وضعیت نامشخص قیمت‌ها!


مدیر سامانه یکپارچه خودرو طی اظهاراتی از انصراف نیمی از متقاضیان خودروهای مونتاژی با توجه به فراخوان شرکت‌های خودروساز و عدم پرداخت پول خبر داد.

به گزارش تکراتو و به نقل از تسنیم، طبق زمان‌بندی منتشر شده در سامانه یکپارچه فروش خودرو اطلاعات ثبت‌نامی متقاضیانی که تا 10 خردادماه اولویت‌های خودرویی خود در مرحله دوم فروش یکپارچه را گزینش کرده‌اند، مورد بررسی قرار گرفته و قرعه‌کشی فروش خودروهای داخلی و مونتاژی نیز انجام پذیرفته است.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: خودروهای داخلی ناایمن هستند اما پلیس چاره‌ای جز شماره‌گذاری ندارد!

انصراف نیمی از متقاضیان خودروهای مونتاژی در مرحله دوم ثبت‌نام خودرو

«مهدی تقدسی»، مدیر سامانه یکپارچه خودرو در رابطه با قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه به خبرنگار تسنیم اظهار داشت: «قرعه‌کشی روز گذشته انجام شد و مطابق برنامه‌ریزی‌ها 24 خردادماه نتایج اولویت‌بندی و موعد تحویل محصولات اعلام می‌شود.» بنابراین با عنایت به انجام قرعه‌کشی نتایج اولویت‌بندی و موعد تحویل محصولات در سامانه یکپارچه 24 خردادماه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انصراف نیمی از متقاضیان خودروهای مونتاژی

وی در ادامه افزود: «تعدادی از افرادی که در مرحله نخست فروش خودرو در سامانه یکپارچه شرکت کرده‌اند با توجه به فراخوان شرکت‌های خودروساز اقدام به پرداخت وجه خودرو نکرده‌اند که همین امر باعث خالی شدن ظرفیت‌ها شده است.»

مدیر سامانه یکپارچه خودرو در پایان خاطرنشان کرد: «در محصولات داخلی عدم واریز وجه از سوی متقاضیان 20 درصد و در خودروهای مونتاژی این آمار به بیش از 50 درصد رسیده است.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص انصراف نیمی از متقاضیان خودروهای مونتاژی در مرحله دوم چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا