موبایل و فناوری

مهمترین علل مهاجرت کاربران از اندروید به آیفون مشخص شد [+اینفوگرافیک]

[ad_1]

مهمترین علل مهاجرت کاربران از اندروید به آیفون اعلام شد. اما چه چیزی باعث شده است که کاربران اندرویدی به سمت اکوسیستم اپل بروند؟

مهمترین علل مهاجرت کاربران از اندروید به آیفون مشخص شد. مؤسسه‌ی تحقیقاتی CIRP در یک گزارش جدید عنوان کرد که موج مهاجرت کاربران از اندروید به iOS مربوط می‌شود به مشکلات گوشی‌های اندرویدی که باعث می‌شود پس‌از مدتی نیاز به تعمیر پیدا کنند. البته یکی دیگر دلایلی که باعث کوچ به سمت اپل شده است، تغییر گوشی قدیمی است که برخی دوست دارند گوشی اندرویدی قدیمی خود را کنار گذاشته و یک گوشی آیفون بخرند.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: افزایش مهاجرت کاربران از توییتر به بلواسکای ؛ همه دنبال جایگزین می‌گردند!

مهمترین علل مهاجرت کاربران از اندروید به آیفون مشخص شد

مؤسسه‌ تحقیقاتی CIRP چند هفته پیش در گزارشی اختصاصی ادعا کرد مهاجرت کاربران اندروید به آیفون‌های اپل همچنان ادامه دارد. آن گزارش نشان می‌داد برخلاف سال‌های گذشته، تعداد افرادی که در سال ۲۰۲۲ برای اولین بار آیفون خریدند رشد کرده است.

CIRP در گزارشی جدید از عامل اصلی مهاجرت کاربران اندروید به آیفون پرده برداشته است. مطابق داده‌های این مؤسسه، دلیل اصلی مهاجرت کاربران، مشکلاتی است که آن‌ها با گوشی اندرویدی خود داشته‌اند. کمی بیشتر از نصف کسانی که در نظرسنجی CIRP شرکت کردند از مشکلات‌شان با گوشی‌های اندرویدی گفتند.

مشکلات کاربران با گوشی‌های اندرویدی غالباً به قدیمی‌شدن دستگاه و نیاز به تعمیر برمی‌گردد. همچنین شماری از کاربران گفته‌اند گوشی‌های اندرویدی یک‌سری نقص‌ها دارند و این موضوع روی تجربه‌ کاربری آن‌ها اثر منفی گذاشته است.

با این‌حال به‌طور کلی تعداد زیادی از کاربران به این دلیل سراغ آیفون رفته‌اند که گوشی‌شان قدیمی بوده و به دستگاهی جدید نیاز داشتند.

مهمترین علل مهاجرت کاربران از اندروید به آیفون مشخص شد

بر اساس نوشته‌ Android Authority، بالغ‌بر ۲۶ درصد از خریداران آیفون به‌دلیل قابلیت‌های جدید سراغ گوشی‌های اپل رفته‌اند. دلیل ۱۵ درصد از آن‌ها هزینه‌ نهایی دستگاه بوده و ۶ درصد از افراد به‌دلیل برقراری ارتباط با اطرافیان‌شان آیفون خریده‌اند.

درواقع در بازارهایی نظیر آمریکا بسیاری از مردم آیفون دارند و با آی‌مسیج به یک‌دیگر پیام می‌دهند؛ عدم دسترسی به آی‌مسیج برای آمریکایی‌ها دردسرساز است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ مهمترین علل مهاجرت کاربران از اندروید به آیفون چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا