جن گیری شغلی پر طرفدار در بین دختران آمریکا

جن گیری شغلی پر طرفدار در بین دختران آمریکا

شغل این دختران جن گیری است


شغل جن گیری که در کشورهای خارجی وجود دارد در بین برخی نوجوانان طرفداران و جذابیت زیادی دارد، تا جایی که عده‌ای از آن‌ها به سمت یادگیری و انجام آن می‌روند.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، «جن» چنانکه از مفهوم لغوی این کلمه به دست می‌‏آید، موجودی است ناپیدا که گفته می‌شود از شعله آتش آفریده شده، دارای علم و ادراک و تشخیص حق از باطل و قدرت منطق و استدلال است و خلقت آن‌ها در روی زمین قبل از خلقت انسان‌ها بوده است، اما در مورد این موجود خرافه‌هایی هم وجود دارد که برای عده‌ای قابل باور است.

مثلا جن گیری یکی از کارهایی است که افراد خرافه پرست به سمت آن می‌روند و یا نوجوانان و جوانان که به این موضوعات علاقه‌مند هستند.

اکثر دختران در سنین نوجوانی بیشتر وقت خود را صرف خرید کردن و گردش با دوستان خود می‌کنند اما گروهی از دختران در آمریکا وجود دارند که از مدرسه باب لارسون در رشته جن گیری فارغ التحصیل شده و به کار جن گیری و خارج کردن ارواح شیطانی از بدن افراد می‌پردازند!!

ساوانا، جس، کریستینا، ملانی و براین دخترانی هستند که بین ۱۶ تا ۱۹ سال سن دارند و پس از اینکه کشیش باب لارسون اعلام کرد که به افراد با ایمانی برای از بین بردن نیروهای شیطانی نیاز دارد، به مدرسه او مراجعه کرده و آموزش‌های لازم برای جن گیری و مبارزه با شیاطین را آموختند.

این دختران می‌گویند که این کار بسیار سخت، دشوار و در بعضی مواقع واقعا ترسناک است. آن‌ها برای دفع جن و شیطان از بدن فرد مورد نظر از انجیل، صلیب و آب مقدس استفاده می‌کنند و برای اینکار از مردم هیچ گونه هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند اما بیشتر مردم به آن‌ها مبلغی پرداخت می‌کنند تا هزینه سفر آن‌ها جبران شود.

براین می‌گوید که آن‌ها خیلی کم برنامه‌های تلویزیون را تماشا می‌کنند چرا که در این برنامه‌ها شیطان را کاملا حس می‌کنند. آن‌ها حتی اعتقاد دارند که فیلم‌هایی مانند هری پا‌تر و گرگ و می‌ش، باعث تحریک شر و شیطان می‌شوند!

 

عضویت در خبرنامه پاسینیک
کانال تلگرام پاسینیک

 

قبلی «
بعدی »

اکبر شاهبندری هستم،علاقمند به کارهای اینترنتی و مخصوصا وبگردی،در بین سایتها و گروه های اینترنتی مختلف جستجو میکنم و مطالب مورد علاقه خودم را در این وبسایت تحت عنوان مجله خبری تفریحی منتشر میکنم .

  • facebook
  • twitter
  • googleplus

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار