مرداد 29, 1398

این شش مدل عکس پروفایل مناسب شما نیست!

  • توسط Maziar La210
  • آبان 7, 1397
  • 0
عکس پروفایل

تصاویر با ما حرف می ‌زنند. كافی است به آنها با دقت نگاه كنیم تا به رمز و رازشان پی ببریم. امروزه کمتر کسی را می بینیم که در شبکه های اجتماعی فعالیت نداشته باشد. تصویری كه یك فرد خودش را با آنها به دوستان مجازی ‌اش معرفی می ‌كند از واقعیت درونی او خبر می‌ دهد، بنابراین باید عکس پروفایل را با نهایت دقت انتخاب کرد. اما چه عکسی برای پروفایل مناسب است؟ مدل عکس هایی که در ادامه برایتان آورده ایم، نه تنها زیبا نیستند بلکه تاثیری منفی بر مخاطب نیز می گذارند، پس از گذاشتن آنها برای پروفایل خود خودداری کنید.

به دوربین نگاه نکردنعکس پروفایل

شاید فکر کنید که نگاه کردن شما به نقطه ای جز دوربین عکاسی می تواند هنری باشد اما اصلا این طور نیست. اگر دوست دارید که عکس تاثیرگذاری داشته باشید، باید هنگام عکس گرفتن به دوربین نگاه کنید. تنها در این شرایط است که دیگران با نگاه کردن به عکس تان می توانند ارتباط اولیه را با شما برقرار کنند. این نکته به خصوص برای خانم ها بیشتر صادق است. داشتن نگاهی مستقیم و لبخندی بر لب، جذابیت شما را دوچندان می کند.

عکس های قدیمیعکس پروفایل

یکی از اشتباهاتی که اکثر افراد مرتکب می شوند، استفاده از عکس های قدیمی برای پروفایل است. برای این منظور، یک قانون کلی وجود دارد: اگر عکس شما مربوط به بیش از 2 سال پیش است، دور آن را خط بکشید. گذر زمان بر ظاهر ما نیز اثر می گذارد، بنابراین با خود و دیگران صادق باشید و عکسی از زمان حالتان را در پروفایل تان آپلود کنید. همانطور که شما دوست دارید دیگران را همانطوری که اکنون هستند ببینید، آنها نیز ترجیح می دهند که عکسی به روز از شما را در پروفایل تان مشاهده کنند.

عکس های بی کیفیتعکس پروفایل

واضح است که کسی عکس های بی کیفیت را دوست ندارد، بنابراین شما نیز از گذاشتن عکس های تار یا آنها که نور بدی دارند در پروفایل تان خودداری کنید. در غیر این صورت، دیگران شما را فردی تصور می کنند که خیلی به مسائل اهمیت نمی دهند و دید منفی نسبت به شما پیدا خواهند کرد. امروزه اکثر ارتباط ها مجازی شده، از این رو دیگران باید بتوانند که با عکس پروفایل شما ارتباط برقرار کنند و از آنجایی که هیچکس به سمت عکس پروفایل تار جذب نخواهد شد، بهتر است که این مدل عکس هایتان را کنار بگذارید. عکس پروفایل شما باید واضح و روشن باشد.

فوتوشاپ زیادعکس پروفایل

شما می توانید به کمک فوتوشاپ کمی روی عکس تان کار کنید اما فوتوشاپ بیش از حد نه تنها بر جذابیت عکس تان نمی افزاید، بلکه آن را تصنعی و مسخره نیز می سازد. از طرف دیگر، فوتوشاپ بیش از حد نشان دهنده عدم اعتماد به نفس شماست، بدین معنی که دوست ندارید چهره واقعی تان را به دیگران نشان دهید و از فوتوشاپ برای پوشاندن آنچه هستید، کمک می گیرید اما درست آن است که دیگران بتوانند شما را به راحتی از روی عکس تان تشخیص دهند.

نصف بدن دیگرانعکس پروفایل

اگر می خواهید عکسی را برای پروفایل تان انتخاب کنید، سعی کنید که عکسی تکی باشد. از گذاشتن عکسی که دست و پای دوستان یا اقوام تان در آن دیده می شود، خودداری کنید. به بیان دیگر، یا عکس کامل آنها را در کنار خودتان بگذارید یا این که عکسی تکی را برای این کار انتخاب کنید وگرنه دیدن دست و پای نصفه دیگران در عکس هیچ جذابیتی ندارد.

ادا اطوارهای مسخرهعکس پروفایل

شاید خودتان از دیدن عکسی که زبان تان را بیرون آورده اید یا برای دوستان تان شاخ گذاشته اید، خنده تان بگیرد و لذت ببرید اما آیا دیگران هم به دیدن چنین عکس هایی در پروفایل شما، علاقه دارند؟ اگر فکر کنید که این عکس را نه تنها دوستان، بلکه فامیل و همکار و مدیر و همسایه هم خواهند دید، آیا باز هم به گذاشتن چنین عکس هایی علاقه نشان می دهید؟

منبع:برترین ها

عضويت در خبرنامه پاسينيک

براي عضويت در کانال تفريحي خبري پاسينيک کليک کنيد

لطفا در نشر دانسته هاي خود کوشا باشيد.چنانچه اين مطلب به نظر شما جالب و مفيد بود آن را از طريق شبکه هاي اجتماعي زير با دوستان خود به اشتراک بگذاريد.

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار